Gizlilik ve Kullanım Şartları

Vagon Grup Gıda İçecek İhracat İthalat Bünyesinde Bulunan www.cokindirdik.com sitesinin Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz.

 

cokindirdik.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz.

 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur.

 

cokindirdik.com kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.


cokindirdik.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece cokindirdik.com bünyesinde kullanılmaktadır.


cokindirdik.com müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

 

Müşterilerimizin bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde cokindirdik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

 

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin cokindirdik.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler cokindirdik.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.
cokindirdik.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.