Bilgi ve Danışma Hattı 0531 680 65 34 - 0212 520 41 27

Oto Aksesuar » FM Transmitter
freedconn-t-com-vb-helmet-intercom-motor-kask-bluetooth-kulakligi-radyolu-su-gecirmez-kulaklik-resim-360.jpg

FreedConn T-COM VB Helmet Intercom Motor Kask Bluetooth Kulaklığı Radyolu Su Geçirmez Kulaklık

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti
  • Etiketler

FreedConn T-COM VB Helmet Intercom Motor Kask Bluetooth Kulaklığı Radyolu Su Geçirmez Kulaklık

Freedconn T-COM VB Motor Kask Bluetooth Kulaklığı Radyolu Su Geçirmez 

 

Freedconn T-COM VB Motor Kask Bluetooth Kulaklığı Su Geçirmez

(1) Bluetooth kablosuz kulaklık, 10 metreye kadar mesafedeki cep telefonunu etkinleştirir. 

Binici ve yolcu için bisiklete bindirmeli interkom veya açık alanda 800 Metreye kadar iki ayrı bisiklet

Cep telefonuna bağlanıldığında 10 saate kadar konuşma süresi.

Dâhili telefon özelliğini kullanırken 6 saate kadar konuşma süresi.

300 saate kadar bekleme 

(2) Çağrı yapın, çağrı cevaplama, çağrı reddetme, çağrı kapatma.

(3) Cep telefonunu otomatik olarak alma

(4) Son numarayı çevir

(5) Ses aktarımını destekleyin.

(6) A2DP üzerinden cep telefonu müziğinin keyfini çıkarın veya GPS'i bağlayın

(7) AVRCP ile cep telefonu müziğini kontrol eder: ileri, geri, çal, duraklat 

(8) Bluetooth cep telefonu, interkom, stereo müzik arasında otomatik geçiş.

(9) DSP yankı iptali ve gürültü önleme teknolojisi ile, kristal netliğinde ses kalitesi yüksek bir hızda garanti edilir.

(10) Düğme paneli, su geçirmez ve güneş geçirmez, tasarım dayanıklı iken.

 

Inter Phone, sürüş sırasında net ve güvenilir kablosuz iletişim kurmak isteyen motosiklet sürücüsü ve yolcu için tasarlanmış bir Bluetooth Kulaklıktır. Bu kulaklık, Bluetoothlu cep telefonları ile uyumludur ve motosikletliler için her türlü kask için uygundur. 

 

Bu cihaz, bisikletçilere GPS sesli talimatlar almalarını, arka koltuktaki yolcuyla iletişim kurmalarını, cep telefonlarında arama yapmalarını ve müzik ya da MP3 çalarlarını dinlemelerini sağlar. 
 Son fakat en az olmayan, cihaz motorcu-tobikerintercom iletişimi sunar.

Bu kulaklık, herhangi bir Bluetooth donanımlı cep telefonu ile çalışır. Ağır Hizmet Performansı için Tasarlandı ve Tasarlandı.

inter Phone'u Monte Etme 

1. Dahili Telefon Kulaklığınızı alın ve Kulaklık Klipsi Bağlantısındaki yuvalara doğru kaydırın. Çıkarmaya çalışarak ve yukarı doğru çekerek yerine tam oturduğundan ve yerine oturduğundan emin olun.

 

2. Şimdi hoparlör ve mikrofon kolunu kaskın içine takmanız gerekir. Hoparlörün bağlanacağı Velcro ped'i alın ve düzeltmek için en iyi pozisyonu test edin. Velcro Ped, kulağınızın yüksekliğindeki kaskların kulak cebine sabitlenmelidir. Tamponun uygulanabileceği en uygun pozisyonu bulmak için kaskınızı birkaç kez takmanız gerekecektir. Doğru konumlandırma bulunduğunda, koruyucu şeridi çıkarın ve Velcro Pedi uygulayın.

3. Sonra, Kulak Hoparlörü'nü alın ve Velcro Ped'e takın. Mikrofon Kolunu, ağzınızın olacağı yere kadar aşağı doğru çalıştırın. Mikrofon Kolu esnek olduğundan, ağzınızın önünde en uygun konumda oturacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Bazı kaskların çıkarılabilir dolgusu vardır; sizinki varsa, hoparlörü ve mikrofonu altlığın altına getirmeniz önerilir. 

4. Pimleri eşleştirmeye dikkat ederek, Kulaklık Fişini Kulaklık Prizine takın. Fiş sadece bir konumda takılabilir.

5. Kulaklık Fişinin kablosunu kaskın içine sabitleyin. Ekstra kabloyu kaskın içine sokun. Kablonun yalnızca birkaç santimetre çıkmadığından emin olun. Inter Phone'u başarıyla monte ettiniz.

Ünitenin bekleme moduna geçmesi:

Ünitenin sonundaki küçük siyah güç düğmesini basılı tutun. 3 saniye sonra bir Di ”duyacaksınız ve mavi LED yanıp sönmeye başlayacaktır. Düğmeyi bırak ve ünite şimdi bekleme modunda. 

Ünitenin kapatılması:

Küçük siyah güç düğmesine 5 saniye boyunca veya 2 Di ”tonu duyana ve ışıklar sönene kadar basın.

 

Bluetooth özellikli cep telefonunuzla eşleştirmek için:

Ünite kapalıyken, ünite sonundaki küçük siyah güç düğmesini basılı tutun. KIRMIZI VE MAVİ bir yanıp sönen ışık görene kadar düğmeyi basılı tutun. Normalde kapalı 5-8 saniye sürer. Mavi ışığı gördüğünüzde gitmesine izin vermeyin. Ünite eşleştirme moduna girdiğinde ayrıca bir DuDu ”tonu da duyarsınız. Telefonunuzda, cihaz kırmızı ve mavi yanıp sönerken arama yapın ve cihazla eşleşmeye çalışın. İstenirse eşleştirme kodu 0000 olur ve telefonu cihazla otomatik eşleşecek şekilde ayarlamanız gerekir.

 


 

İnterkom modunda 2 cihazı eşleştirmek için

 

Her iki cihaz da kapalıyken, her iki cihazda da art arda kırmızı / mavi yanıp sönene kadar her iki cihazdaki küçük siyah güç düğmesini basılı tutun. Düğmeyi 6 saniyeden uzun süre basılı tutmanız ve mavi ışığı gördüğünüzde bırakmamanız gerekir.

İki cihazdan birindeki siyah güç düğmesine kısa süre basın; bu cihaz dahili arama modunda diğerini arayacak ve otomatik olarak eşleşecektir. Bir canlı arama başlatılacak.

Bu başarısız olursa, her iki kırmızı / mavi ışık sekansının aynı anda başlatıldığından ve birbirine yakın olduğundan emin olun. Ayrıca diğer Bluetooth cihazlarının kapalı olduğundan da emin olun.

Eşleştirildiğinde, tekrar eşleştirme moduna geçmeniz gerekmez. Gelecekte, sadece her iki ünitede de bekleme moduna (mavi ışık yanıp sönüyor) girmeniz ve cihazlardan birindeki düğmeye basmanız gerekir.

 

İnterkom modunda 3 cihazı eşleştirmek için  

Üç ünitenin her kombinasyonu için yukarıdaki prosedürü takip edin. (AB, BC, AC).

Diğer iki cihazı eşleştirirken üçüncü ünitenin kapalı olduğundan emin olun.

Bir seferde sadece 1 bağlantı yapılabilir. Başarıyla eşleştirildiğinde, herhangi bir canlı aramayı sonlandırıp bekleme moduna geri döndürerek bağlantılar değiştirilebilir.

Bekleme'de, aranacak eşleştirmelerden biri için güç / interkom düğmesine 1 kez veya diğer eşleştirmenin aranması için 2 kez basın.

1 veya 2 presin eşleştirilmesi, 3 kaskı eşleştirdiğiniz sıraya bağlı olacaktır, ancak bir kez eşlendiğinde ilgili eşleşmeler sayıyı koruyacaktır.

örn. A, B'yi aramak için 1 kez ve C'yi aramak için 2 kez, B'yi aramak için 1 kez, A'yı aramak için 2 kez, A ve 2'yi aramak için 1 kez basacaktır. C. aramak için


Eşleştirme hafızasını sıfırlamak için

Eşleştirmede sorun yaşıyorsanız eşleştirme hafızasını sıfırlamak en iyisidir.

İlgili üniteyi bekleme moduna getirin. Güç / İnterkom düğmesine 3-5 saniye boyunca bir dudu sesi gelene kadar basın.Bu, ünite kapanmadan önce yapılmalıdır.

Ton duyulduğunda düğmeyi bırakınız.

Üniteyi kapatın ve yeniden başlatın, hafıza silinecektir.

 

 

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 1-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


E-BÜLTENE KAYIT OLUN!

Fırsat ve İndirimlerden Haberdar Olmak için Hemen Kayıt Ol!

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.